Pracovník elektroúdržby

Hledáme pracovníka elektroúdržby do stabilní a prosperující firmy v Boskovicích. Společnost LANIK je ryze českou soukromou firmou, která vyrábí technickou žáruvzdornou keramiku pro různá průmyslová odvětví. Čeká vás pestrá práce od běžné údržby, elektroúdržby až po programování PLC. Těšit se můžete na širokou nabídku benefitů, které poskytujeme všem našim zaměstnancům.

Co vás čeká

  • Běžná údržba strojních a elektrických zařízení
  • Montáž a zapojení elektroinstalací a elektrických zařízení
  • Programování PLC (převážně Siemens)

Požadujeme

  • Vzdělání dle Nařízení vlády č.194/2022 – konkrétně §6 Osoba znalá – Elektrotechnik, výhodou §7 Osoba znalá – Vedoucí elektrotechnik
  • Alespoň částečná znalost programování PLC (převážně Siemens)
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Proč pracovat u nás

Dotované stravování, jídelna v areálu společnosti
Možnost čerpat zvýhodněné tarify mobilního operátora
Přátelská firemní kultura
Odměna za docházku
Možnost získání profesních průkazů – jeřábnický-vazačský, VZV, svářečský
Mimořádné odměny 2x ročně – podle finančních výsledků společnosti
Možnost výuky cizích jazyků
2× ročně firemní akce
Dovednostní příplatek
25 dnů dovolené
Parkoviště v areálu firmy
Příměstský tábor pro děti zaměstnanců
Příplatek za práci ve svátek (nad rámec zákona)

Oceníme

Samostatnost
Zodpovědnost
Pečlivost
Aktivní přístup k práci

Datum nástupu

Podle dohody. Těšíme se na Váš životopis!

Máte zájem o tuto práci?

Vyplňte prosím formulář a my se vám nejpozději do dvou pracovních dnů ozveme zpátky.

Lucie Andrlíková

personalistka

lucie.andrlikova@lanik.eu
+420 516 428 465

Zakládáme si na dobrém kolektivu

Záleží nám na tom, aby se u nás každý cítil dobře a jako plnohodnotná součást týmu. Našim zaměstnancům kromě pracovních benefitů nabízíme i kulturní i sportovní vyžití. Udržení a rozvoj stabilního týmu pracovníků je pro nás priorita, stejně jako jejich vzdělávání a získávání nových dovedností.

Hledáte něco jiného?

Napište nám, o jaký typ práce máte zájem a až se u nás otevře nová pracovní příležitost, rádi se vám ozveme.