Pěnová keramická struktura má šanci zazářit i v oblasti designu a stavebnictví. Nová produktová značka CERASTRUCT® je kombinací našeho dlouholetého know-how a moderního produktového designu.

Stylové obklady, fasády i podklady pro zeleň

Stejně jako filtry VUKOPOR® mají produkty značky CERASTRUCT® základ v keramice. Jsou lehké, ale zároveň odolné. Pěnová struktura navíc propouští světlo a tlumí zvuk. Takové vlastnosti si najdou nejednu příležitost ve stavebnictví. Obkladové desky Panels a Facades jsou toho příkladem. Hodí se jak do interiéru, tak exteriéru. Je libo krásně podsvícený pult recepce nebo zvuk-pohlcující obklad do koncertní síně? Obklady CERASTRUCT® použijete kdekoliv – třeba i jako podklad pro osázení zelení.

CERASTRUCT® jako designový prvek

Pěnovou strukturu si užijete i v detailu. Drobné bytové dekorace, vázy, brože nebo dokonce lampa a čistička vzduchu v jednom – kreativitě se meze nekladou. Výrobky z pěnové keramiky ozvláštní každou místnost i outfit.

A tím to zdaleka nekončí – s objevováním jsme teprve na začátku. Výrobky z keramické pěnové struktury mají velký potenciál, který hodláme dále pilně rozvíjet. Sledujte vývoj značky CERASTRUCT® společně s námi na stránkách www.cerastruct.cz nebo našem facebookovém profilu.