Pěnová keramická struktura má šanci zazářit i v oblasti designu a stavebnictví. Nová produktová značka CERASTRUCT® je kombinací našeho dlouholetého know-how a moderního produktového designu.

Stylové obklady, fasády i podklady pro zeleň

Stejně jako filtry VUKOPOR® mají produkty značky CERASTRUCT® základ v keramice. Jsou lehké, ale zároveň odolné. Pěnová struktura navíc propouští světlo a tlumí zvuk. Takové vlastnosti si najdou nejednu příležitost ve stavebnictví. Obkladové desky PanelsFacades jsou toho příkladem. Hodí se jak do interiéru, tak exteriéru. Je libo krásně podsvícený pult recepce nebo zvuk-pohlcující obklad do koncertní síně? Obklady CERASTRUCT® použijete kdekoliv – třeba i jako podklad pro osázení zelení.

CERASTRUCT® jako designový prvek

Pěnovou strukturu si užijete i v detailu. Drobné bytové dekorace, vázy, brože nebo dokonce lampa a čistička vzduchu v jednom – kreativitě se meze nekladou. Výrobky z pěnové keramiky ozvláštní každou místnost i outfit.

A tím to zdaleka nekončí – s objevováním jsme teprve na začátku. Výrobky z keramické pěnové struktury mají velký potenciál, který hodláme dále pilně rozvíjet. Sledujte vývoj značky CERASTRUCT® společně s námi na stránkách www.cerastruct.cz nebo našem facebookovém profilu.